O nas

Ośrodek leczenia uzależnień w Warszawie

Klinika PriMed w Warszawie jest kompleksowym Centrum Leczenia Alkoholizmu. Stawiamy na sprawdzone i skuteczne metody walki z nałogiem alkoholowym. Jedną z metod w której specjalizuje się nasza klinika, jest kuracja esperalem. W terapii wszywką alkoholową ważne jest by pacjent miał jak największą wiedzę w zakresie kuracji oraz jej działania. Dlatego też przed wykonaniem wszycia esperalu, nasi lekarze przeprowadzają szczegółowy wywiad lekarski oraz kierunkowe badania pozwalające określić dokładny stan pacjenta.

Następnie poinformowany o cechach terapii pacjent, podpisuje oświadczenie i wyraża zgodę na przeprowadzenie terapii wszywką alkoholową. Zabieg wykonywany jest przez naszego doświadczonego chirurga, który dzięki doświadczeniu i nabytej precyzji sprawia, że zabieg implantacji wszywki alkoholowej trwa nawet do 30 minut. Cały zabieg jest bezbolesny i niemal nieodczuwalny dla pacjenta.

Naszą terapię wszywką alkoholową z esperalu wykonujemy w klinice w Warszawie. Oczywiście dla zachowania dyskrecji, poufności i komfortu pacjenta oferujemy wykonanie zabiegu implantacji esperalu w zaciszu domowym pod wskazanym adresem w Warszawie i jej okolicach.

Ostatnia aktualizacja