Wszywki alkoholowe z esperalu w Warszawie Esperal Warszawa Wszywko alkoholowe Warszawa

Problem z nałogiem?

Rozpocznij leczenie alkoholizmu

Nasz ośrodek: Sarmacka 8C Warszawa

Esperal Warszawa

 

Esperal co to jest

Wszywka alkoholowa to lek na zmniejszenie ciągu alkoholowego. Disulfiram jest istotnym elementem wszywek alkoholowych. Wszywka alkoholowa niesie przerwanie metabolizmu płynu alkoholowego w organizmie pacjenta. Przez te działania alkoholik po zabiegu z użyciem wszywki alkoholowej, przeżywa dokuczliwe skutki skażenia cieczą alkoholową. Wszywka alkoholowa z Nasz Gabinet Warszawa oddziałuje w ciągu 8 do 12 miesięcy. Disulfiram lub esperal ma wpływ na bezustanną wstrzemięźliwość alkoholową przez lęk w związku z zderzeniem wszywki alkoholowej z płynem alkoholowym wewnątrz alkoholika.

Esperal jak zaimplantować wszywkę alkoholową

Operacja wszycia esperalu dokonuje się w ciągu 30 minut. Specjalista z Warszawa wykorzystuje znieczulenie regionalne, które likwiduje ból. Esperal bądź wszywka alkoholowa jako kapsułka, wsuwana jest w ciele w obrębie pośladków , a także pod łopatką. Szrama po ingerencji medycznej z użyciem esperalu zrasta się po 7-10 dniach. Każda osoba po implantacji esperalu ma możliwość aby czynić jakiekolwiek zadanie np. być kierowcą auta, wykonywać rzeczy związane z wysiłkiem oraz skupiać się.

Esperal czy boli

Wszywka alkoholowa to nad wyraz sprawnie funkcjonujący i niedokuczliwy lek przyćmiewający chorobę alkoholową. Wolno użytkować odmiennie suplementy równocześnie. Specjaliści z Nasz Gabinet Warszawa gwarantują, że zaszywają autentyczny esperal.
Wydana suma za leczenie współgra z warunkami podczas wszycia. Wiadome są ukonkretnienie bariery dla włożenia pod skórę wszywki alkoholowej :niewydolność lub zapalenie nerwu wzrokowego, zaburzenia psychiczne, nadciśnienie tętnicze, choroby serca, nadwrażliwość na Disulfiram, ciąża, karmienie piersią i staranie się o dziecko. Przed wszyciem wszywki alkoholowej potrzebna jest trzeźwość umysłu przez czas 12-48 godzin oraz pełnoletność.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading…

Esperal Warszawa – PriMed – Kluczowe informacje

Czas dzałania

Nawet do 12 miesięcy!
N

Profesjonalizm

Jesteśmy specjalistami w zakresie leczenia alkoholizmu!

Kompleksowość

Zapewniamy kompleksową pomoc w trudnych sytuacjach

Ważne kwestie przy zabiegu implantacji leku esperal

Czy zabieg jest bolesny i jak duża blizna po nim zostaje?

Jak każda operacja polegająca na rozcięciu ciała, zabieg ten może być bolesny. To właśnie dlatego wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym, przez co miejsce nakłucia jest niewrażliwe na ból. Nacięcie wykonywane podczas zabiegu jest niewielkie, a do jego zszycia wystarczy jeden szew. Dzięki temu pacjent ma możliwość powrócenia do normalnych czynności zaraz po zabiegu i nie potrzebuje dodatkowych tabletek przeciwbólowych w celu uśmierzenia bólu pooperacyjnego. Zaleca się jedynie ograniczenie wysiłku fizycznego na kilka dni po zabiegu, gdyż mogłoby to zaburzyć proces gojenia się i przyczynić do powstania blizny. W normalnym wypadku blizna nie pojawi się, lub będzie niewielka i raczej niewidoczna.

Czy esperal zlikwiduje potrzebę spożywania alkoholu?

Nie. Disulfiram działa w ten sposób, by zniechęcić Cię do picia i spowodować, że Twój organizm nie będzie w ogóle trawił alkoholu. Kuracja esperalem jest uzupełnieniem świadomej terapii odwykowej i zadziała tylko wtedy, gdy wyrazisz szczerą i faktyczną chęć zerwania z nałogiem. Alkoholizm, podobnie jak każdy inny nałóg jest chorobą o podłożu psychologicznym – bez odpowiedniej terapii i silnej woli medycyna nie jest w stanie zrobić nic, by go zlikwidować.

Stosowanie esperalu musi oczywiście być świadomym i trzeźwym wyborem chorego. Bez odpowiedniego nastawienia, woli walki i chęci pozbycia się problemu, wszywka zdziała niewiele. Zmuszanie osób uzależnionych do jej stosowania sprawia jedynie, że traktują oni leczenie esperalem jako pauzę, lub w gorszym wypadku ignorują wszyty lek i narażają się na negatywne skutki kontynuując spożywanie alkoholu.

Esperal Warszawa  – Leczenie alkoholizmu w Warszawie

Porady naszych specjalistów:

Problem alkoholowy w rodzinie – wywiad

Problem alkoholowy w rodzinie – wywiad

Gdzie szukać pomocy, w przypadku gdy bliska nam osoba zbyt często sięga po kieliszek? Do kogo się udać, aby otrzymać wsparcie? Czy współuzależnienie jest równie trudne do pokonania jak sam nałóg? Na te i inne pytania odpowiadają nam specjaliści z kliniki leczenia...

czytaj dalej
Jak działa esperal – skutki przepicia

Jak działa esperal – skutki przepicia

Esperal to dość znana i popularna metoda leczenia alkoholizmu, stosowana powszechnie przez alkoholików jako alternatywa dla poddania się leczeniu odwykowemu. Choć uważana za niezwykle skuteczną, w rzeczywistości nie należy do metod działających samodzielnie. Aby...

czytaj dalej
Uwolnij się od nałogu alkoholowego z esperalem

Dlaczego esperal w Warszawie? 

N

Wysoka skuteczność

Esperal aplikowany w postaci wszywki alkoholowej jest skutecznym sposobem na pokonanie nałogu alkoholowego. Esperal, disulfiram pomógł już wielu pacjentom.

Długotrwałe działanie

Terapia esperalem wyróżnia się na tle innych terapii długim działaniem. Jednorazowa aplikacja wszywki alkoholowej disulfiram działa nawet do 12 miesięcy.

Bez bólu

Zabieg wszycia wszywki alkoholowej esperal disulfiram przez naszą klinikę w Warszawie jest całkowicie bezbolesny dzięki zastosowaniu miejscowego środka znieczulającego.

Wszywka alkoholowa w Warszawie

Terapia esperalem jest niezwykle efektywna. Dzięki właściwościom chemicznym, esperal pomaga zniechęcić uzależnionych do alkoholu. Wszywka alkoholowa w połączeniu z alkoholem powoduje wystąpienie objawów podobnych do zatrucia a obawa przed wystąpieniem tych objawów utrzymuje osoby uzależnione z dala od alkoholu. Przed zabiegiem wszycia esperalu, pacjent naszej kliniki w Warszawie jest zapoznany ze szczegółową specyfiką tej terapii.

Aplikacja wszywki alkoholowej

Wszywka alkoholowa jest aplikowana przez lekarza specjalistę. W miejsce gdzie ma zostać wszyta wszywka, wcześniej należ znieczulić po to by zabieg był jak najbardziej komfortowy dla pacjenta. Taka jednorazowa aplikacja esperalu będzie utrzymywała swoje efekty działania nawet do roku po zabiegu. Terapia esperalem pomogła już wielu osobom pokonać nałóg alkoholowy i utrzymać abstynencje alkoholową przez długi czas.

Leczenie alkoholizmu esperalem

Choroba alkoholowa nie jest wyrokiem i można ją pokonać. Z naszą terapią wszywką alkoholową disulfiram na nowo zaczniesz cieszyć się z życia. Pokonaj uzależnienie od alkoholu z naszą kliniką w Warszawie. Staw czoło nałogowi. Esperal pomoże Ci utrzymać abstynencję. Leczenie alkoholizmu jeszcze nigdy nie było tak łatwe jak teraz.

Przed implementacją wszywki alkoholowej zalecamy przeprowadzenie zabiegu detoksu alkoholowego – więcej na tej stronie.
Esperal w PriMed Warszawa
Nasi pacjenci o nas

Długo szukałam sposobu na pokonanie alkoholizmu. Z esperalem mi się udało wyjść z nałogu!

Anna Bogucka

Alkohol zniszczył moją rodzinę i moje zdrowie. Kiedy nie miałem już nadziei, że mogę wyjść z nałogu, dowiedziałem się o wszywce. Od wszycia esperalu nie napiłem się alkoholu

Marek Olszewski

O klinice dowiedziałem się na spotkaniach grupy wsparcia. Próbowałem samodzielnie pokonać nałóg ale bezskutecznie. Z wszywką alkoholową wszystko się zmieniło.

Daniel Irt

Szukasz pomocy w leczeniu alkoholizmu?

10 + 7 =

Adres: Sarmacka 8C Warszawa Telefon: tel. +48 22 350 77 83

PriMed Warszawa

PriMed Warszawa Franciszka Klimczaka 8, Warszaw